Firma A-4 Studio powstała w 1990 roku. Mamy więc duży bagaż doświadczeń, dobrych i złych. To one i wynikające z nich wnioski pozwoliły nam na wypracowanie takich mechanizmów działania, takich standardów pracy, dzięki którym możemy się szczycić tym, że mamy pośród naszych klientów firmy, które współpracują z nami od wielu lat. To zarazem zaszczyt, jak też – jak sądzimy – najlepsze dla nas referencje. Dbamy bowiem o dobro firm, dla których pracujemy, dokładamy wszelkich starań, by z wyników naszych poczynań odnosiły maksimum korzyści.
Z przyjemnością zajmujemy się każdym powierzonym nam zleceniem, dbając by efekt naszej pracy procentował po wielokroć dla naszego klienta. Stąd nie tylko realizujemy zadania nam powierzone, ale staramy się doradzać Zleceniodawcom jak najkorzystniej dotrzeć do oczekiwanego przez nich celu.

Polityka naszej firmy polega na dążeniu do stałego i trwałego kontaktu z każdym klientem, do wypracowania szczerych i partnerskich układów. Śmiemy twierdzić, że wielokrotnie nam się to udaje.
Przez wszystkie lata pracy zdobywaliśmy nowe umiejętności i wiedzę, która pozwalała na stopniowe rozszerzanie zakresu świadczonych usług, poznawaliśmy nowe technologie.

> biuro@a4studio.pl | grafika@a4studio.pl

Agencja reklamowa A4 Studio - Łódź - projekty, ulotki, foldery, logotypy, strony internetowe, sklepy on-line, filmy i spoty reklamowe, kalendarze, wizytówki, projekty opakowań, ogłoszenia prasowe, gadżety reklamowe.