Pomożemy Ci zwiększyć zauważalność i podnieść pozycję Twojej firmy na rynku. Możesz umieścić film na swojej stronie internetowej, jako reklama w serwisie YouTube, na targach, w TV – możliwości jest wiele!

Zaskoczy Cię jak niewiele to kosztuje!

koszty uzależnione są od ilości dni nagraniowych, rodzaju muzyki, lektora, złożoności scenografii itd.

zapytaj o szczegóły > grafika@a4studio.pl

Agencja reklamowa A4 Studio - Łódź - projekty, ulotki, foldery, logotypy, strony internetowe, sklepy on-line, filmy i spoty reklamowe, kalendarze, wizytówki, projekty opakowań, ogłoszenia prasowe, gadżety reklamowe.

SPOT REKLAMOWY

krótki film reklamowy wyświetlany w przerwach między programami telewizyjnymi albo w ich trakcie (przerywając je). Aktualnie spoty telewizyjne stają się często wykorzystywanym narzędziem dla prowadzenia akcji reklamowych w Internecie, najczęściej jako „wyskakujące okienka”.

REKLAMA W YOUTUBE

Reklamy wideo w serwisie YouTube stają się coraz popularniejszym sposobem dotarcia do klienta. Większości osób kojarzą się z wyświetlaniem spotów, które równocześnie emitowane są w telewizji. Reklama w YouTube jest doskonałym kanałem promocji także dla mniejszych reklamodawców, którzy nie dysponują budżetem rzędu dziesiątek tysięcy PLN na kreację spotu.

FILMY PROMOCYJNE

Szczególnie cenione przez organizatorów wydarzeń cyklicznych, takich jak festiwale, targi czy imprezy klubowe. Szybko zdobyły przewagę nad relacjami zdjęciowymi. Świetnie ukazują nastroje gości, a także atmosferę panującą na wydarzeniu. Relacja to świetny materiał reklamowy, wykorzystywanym do promocji kolejnych edycji danej imprezy oraz na stronach www.

FILMY INSTRUKTAŻOWE

Dobrze przygotowany film instruktażowy świetnie nadaje się na częste szkolenia korporacyjne i jest niezastąpiony podczas wielogodzinnych konferencji. Odpowiednio przygotowane materiały pozwalają odpocząć mówcy i pozwala każdemu odbiorcy przyswoić informacje w łatwy i przystępny sposób.

Różnica między życiem a filmem polega na tym, że scenariusz musi mieć sens – życie nie… / Joseph Mankiewicz

Nakręcimy i zmontujemy Twój FILM REKLAMOWY:
SPOT, FILM INSTRUKTAŻOWY, REPORTAŻ, RELACJĘ FILMOWĄ, TELEDYSK, PREZENTACJĘ.

Tworzymy spoty reklamowe, filmy instruktażowe, dokumenty, animacje oraz rozmaite formy formy filmowe dopasowane do Państwa potrzeb.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dobierając odpowiedni sprzęt filmowy oraz zespół fachowców.
Staramy się zadowolić zarówno klientów dysponujących dużym budżetem jak i tych skromniejszych. Uważamy, że w każdej produkcji najważniejszy jest pomysł oraz dobre zdjęcia.


Zaplecze:

Dysponujemy szerokim zapleczem sprzętowym, od lustrzanek po kamery filmowe, drony, wysokiej jakości sprzęt oświetleniowy oraz dźwiękowy.
Współpracujemy dużą bazą lektorów, kompozytorów oraz aktorów.

black

Skontaktuj się z nami

A-4 STUDIO – AGENCJA REKLAMOWA / kom: 505 042 047 / film@a4studio.pl